Kasa fiskalna Posnet Revo Online

1699.00 zł + VAT
2089.77 zł z VAT
Dodaj do ulubionych Negocjuj cenę

Czas dostępności: Dostępny od ręki

Waga: 1.3 kg

Wymiar: 159 x 133 x 225 mm (szer. x wys. x dł.)

Opis produktu Kasa fiskalna Posnet Revo Online

Rewolucyjna kasa fiskalna

Posnet Revo Online to rewolucyjna kasa fiskalna, która łączy ergonomiczne rozwiązania i wyjątkową odporność z nowoczesnym designem. Występuje w różnych wersjach kolorystycznych, do danego koloru obudowy kasy możemy dobrać wagę w tym samym kolorze by skompletować zestaw.

Połączenie z Centralnym Repozytorium Kas (CRK)

Urządzenie można podłączyć do CRK aż 4 na różne sposoby.

W standardzie dostępne jest złącze LAN/Ethernet. Jeśli posiadasz komputer z dostępem do internetu, możesz podłączyć do niego kasę wykorzystując złącze USB. Potrzebujesz komunikacji bezprzewodowej? Zamów Revo z opcją WiFi.

Czwarty sposób połączenia z CRK (dla tych, którzy na stałe nie posiadają dostępu do internetu ) jest możliwy za pomocą sieci komórkowej. Ten rodzaj połączenia możesz uzyskać na dwa sposoby: wybierając wersję kasy ze zintegrowanym modemem GPRS i kartą SIM lub dzięki uniwersalnemu modemowi BOX 3G. Modem instalowany jest we wnęce kasy i będzie działał po zainstalowaniu karty SIM micro dowolnego operatora.

Funkcja kaso-wagi - rewolucyjne połączenie

To pierwsze na rynku połączenie kasy fiskalnej z wagą elektroniczną. Funkcjetakie jak tarowanie i zerwanie szalki ważącej wywoływane są z klawiatury kasy, a wskazania wagi pojawiają się bezpośrednio na wyświetlaczach operatora i klienta.

Graficzne wyświetlacze – intuicyjnie i czytelnie

Kasa Revo Online wyposażona jest w 2 duże graficzne wyświetlacze oraz intuicyjne i funkcjonalne menu użytkownika. Dzięki dużej czcionce kasjer wprowadza i odczytuje danych sprzedaży (towar, cena, ilość, itp) z wielką łatwością, a klient zawsze otrzymuje czytelną i pełną informację o kupowanych produktach. Ikony w pasku statusu informują kasjera o działających usługach (Ethernet, Wi-Fi, GPRS), statusie kopii elektronicznej, przypominają o konieczności wykonania raportu miesięcznego, itp.

Klawiatura – trwałość i funkcjonalność

Kasa Revo Online występuje w wersji ze standardową klawiaturą switchową, a także z podświetlaną, klawiaturą silikonową – która chroni kasę przed zachlapaniem i zabrudzeniami. Klawisze funkcyjne oraz 42 klawisze skrótu to bezpośredni dostęp do najczęstszych operacji sprzedażowych, co podnosi komfort użytkowania kasy.

Drukuj szybko i niezawodnie

W kasie Revo Online zastosowano mechanizm drukujący o szybkości wydruku do 47 linii / sekundę. Automatyczny obcinacz oraz łatwa wymiana papieru (drop-in: wrzuć i drukuj) to szybka i sprawna obsługa klienta.

Kasa Revo Online poza standardowym wydrukiem paragonu „pozycja po pozycji” udostępnia również wydruk blokowy – wtedy cały paragon drukowany jest dopiero po jego zatwierdzeniu. Kasjer ma możliwość podglądu i edycji poszczególnych pozycji paragonu na wyświetlaczu, jeszcze przed jego wydrukowaniem.

Twoja grafika na paragonach

W nagłówku i stopce każdego paragonu i wydruku z kasy można wydrukować dowolną, czarno-białą grafikę. Może to być np. logo sklepu lub reklama. Samodzielnie twórz i wgrywaj własną grafikę z użyciem programu Posnet Grafik.

NIP nabywcy z kontrolą kwoty paragonu

Kasa Revo umożliwia wydruk NIP nabywcy na paragonie. Jeżeli wartość paragonu nie przekroczy 450 zł, paragon z NIP-em pełni funkcję uproszczonej faktury.

Revo przypomina

Nowa funkcja pozwala, aby użytkownik sam zdecydował o czym kasa ma przypominać. We wskazanym czasie Revo wydrukuje lub wyświetli komunikat i przypomni o ważnej sprawie, np. konieczności wykonania raportu miesięcznego, dniu płatności podatku, czy urodzinach kierowniczki.

Parametry techniczne produktu Kasa fiskalna Posnet Revo Online

ParametrWartość
InterfejsStandard / Wi-Fi

Dodatkowe informacje

Parametry techniczne

 • wersja urządzenia: online
 • urządzenie z kopią elektroniczną paragonu: tak
 • informatyczny nośnik danych: karta SD/SDHC - 4GB
 • komunikacja z CRK: USB Net i Ethernet (wersja standard), WiFi (wersja z WiFi), GPRS (z modemem BOX 3G)
 • klawiatura: mechaniczna
 • szybkość wydruku: 47 linii/s
 • baza towarowa: 10 000
 • nazwa towarów: 40 znaków
 • papier: 57mm x 60m
 • wyświetlacz operatora: graficzny 240 x 64 pikseli, podświetlany
 • wyświetlacz klienta: graficzny 240 x 64 pikseli, podświetlany
 • porty standardowe: Ethernet, 1x USB, 4x RS232
 • współpraca z szufladą: tak 6V, 12V, 18V, 24V
 • obsługiwane urządzenia: komputer, skaner (USB/RS/PS2), waga, szuflada, weryfikator cen, drukarka paragonowa, multiplekser, modem GPRS, waga zintegrowana, czytnik magnetyczny, pendrive, terminal płatniczy, hub USB, tunelowanie portów COM, monitoring
 • wymiary: 159 x 133 x 225 mm (szer. x wys. x dł.)
 • waga: ~ 1,3kg
 • kolor: biały

Gwarancja

Gwarancja: 12 miesięcy